Szczenięta

 

Dziennik codziennik -czyli dzień nasz zwyczajny:-)

Rośniemy i pozujemy:-) mamy już 5 tygodni

Z ogromną radością informujemy że,29 maja 2019 urodziły się trzy śliczne hawańskie dziewczynki 🙂

 

 

                   Cukier ,Słodkości i Różne Śliczności :-)-

                   Oto składniki , które wybrano do stworzenia idealnych      dziewczynek    🙂

                  I tak narodziły się trzy atomowe dziewczynki ,Bójka,Bajka i Brawurka :-

 

Szanowni Państwo,

jeśli trafiliście na naszą stronę z czego bardzo się cieszymy to oznacza że, zastanawiacie nad kupnem małego mopka, uroczego pompona, pełnego radości i energii psiaka jakim jest hawańczyk. To piesek dla całej rodziny, zarówno dla familii z dziećmi, jak i osób starszych lub samotnych. Dzieciom dotrzyma kroku, do domów osób starszych wniesie radość, dla samotnych ożywienie. Hawańczyk to mówiąc krótko, mały sprytny figlarz, który szybko się uczy. Pojętny uczeń, wnikliwy obserwator, barometr naszych uczuć i nastrojów. Posiada włos a nie sierść co jest jego niewątpliwym atutem. Świetnie współgra z innymi zwierzętami.  

Co można jeszcze rzec o hawańczyku…kiedy kupiliśmy swojego pierwszego psiaka  nie wiedzieliśmy że, posiadanie psa tej rasy generuje pewne powtarzające się zachowanie i wkrótce do nas przybył kolejny psiak i jeszcze kolejny…:-)

Co pies to historia, każdy z naszych psiaków mimo cech charakterystycznych dla rasy ma swój własny charakter. Mamy więc Eleganta-pieska latającego, ścigającego się z wiatrem, próbującego dotrzymać kroku naszej briardzicy Zuzi, mamy królową seniorkę, rządzącą całym stadem Aycloudi, kochającą wystawy Akisi, uroczą i pełną miłości do wszystkich Bonę, brojącą Torę w domu nazywaną Matyldą i starszego , eleganckiego Pana Hira. Każdy z naszych psich przyjaciół jest inny, każdy wyjątkowy. Cieszy nas to że, mamy takie szczęście iż, w naszym życiu zagościły psy .

Jak zapewne Państwo wiecie, wybór psa jest bardzo ważną decyzją. Rasa powinna być tak dobrana aby nasz psiak jego charakter oraz potrzeby były dostosowane do naszego trybu życia oraz oczekiwań, chodzi dokładne o to aby osoba, która nie lubi nadmiernej aktywności ruchowej nie decydowała się na przykład na owczarka francuskiego, bo rozczarowanie może nadejść bardzo szybko.   Często słyszy się że, pies jest niemądry, niewychowany, agresywny …a dlaczego tak jest? a dlatego że, trafił na nieodpowiednich ludzi których, przerosło wychowanie psa.

Hawańczyk jest psiakiem bardzo pojętnym i mądre pełne miłości oraz konsekwencji wychowanie psiaka, poświęcony mu  czas zaprocentuje i pozwoli cieszyć się z obecności super kumpla na lata.

Hawańczyka można wychować samemu bądź skorzystać z zajęć w psich przedszkolach, do czego gorąco zachęcamy. Należymy do Związku Kynologicznego w Polsce ( FCI), wszystkie nasze maluchy jadąc do nowych domków posiadają metryki uprawniające do wyrobienia rodowodu, aktualne książeczki zdrowia(są zaszczepione, odrobaczone i zachipowane). Maluchy odchowywane są w domowej pełnej miłości atmosferze rodzinnej, mają kontakt z pozostałym naszym psim teamem, dziećmi oraz kocią arystokracją.

Pozdrawiam Serdecznie Wszystkich Mopomaniaków.

 

 

 

kwiaty